- ZAWODY STRZELECKIE W ZŁOCIEŃCU
ZAWODY STRZELECKIE W ZŁOCIEŃCU
środa, 06 grudzień 2017
W dniu 2 grudnia 2017r. na strzelnicy przy ul. Sportowej w Złocieńcu odbyły się IV Mikołajkowe Otwarte Powiatowe Zawody Strzeleckie o nagrodę główną – Mikołaja. ZSP w Kaliszu Pomorskim reprezentowali uczniowie klas wojskowych 2c i 1c pod opieką Andrzeja Kowalewskiego. W kategorii juniorów 4 miejsce zajął Kacper Bubel z wynikiem 90 punktów (10, 10, 10, 9, 9, 9, 9, 8, 8, 8), a 6 był Dominik Kuca z wynikiem 89 punktów (10, 10, 10, 10, 9, 9, 8, 8, 8, 7). Dalsze miejsca zjęli Szymon Hańczyk, Dominik Wyrębek, Agnieszka Rumowska.

W zawodach uczestniczyło 83 zawodników oraz zaproszeni goście: 42 w kategorii juniorek i juniorów oraz 41 w kategorii seniorek i seniorów. W trakcie zawodów uczestnicy wzmocili się ciepłym posiłkiem. Wszystkich obdarowano słodkościami. Uczestnicy zostali wyróżnieni medalami i nagrodami rzeczowymi, które wręczył Wicestarosta Drawski Jacek Kozłowski. Dziękujemy naszym zawodnikom za reprezentowanie szkoły na zawodach.


Andrzej Kowalewski