- Autostopem przez świat
Autostopem przez świat
sobota, 09 grudzień 2017
„Autostopem przez świat” - sposób na życie, czy nietypowa lekcja? Nietypowa lekcja geografii dla ponad 200 uczniów z kaliskiego Liceum i Technikum, odbyła się w czwartek 7 grudnia w Ośrodku Kultury w Kaliszu Pomorskim. Na zaproszenie nauczyciela geografii pana Pawła Łuczko, przyjechał na spotkanie z młodzieżą Rafał Paluszkiewicz - Paluch.

Pan Rafał od 6 lat podróżuje autostopem przez Afrykę, Ameryką Południową i Północną. Podczas krótkiej przerwy w swojej podróży, spędzanej w rodzinnym Złocieńcu, przyjechał także do Kalisza Pomorskiego, by podzielić się swoją pasją. Czekamy na kolejne informacje o poznanych miejscach i ludziach i życzymy pomyślności w realizacji planu okrążenia naszego globu. Szczególne podziękowania kierujemy także do Dyrektora i pracowników Ośrodka Kultury w Kaliszu Pomorskim oraz pracowników Urzędu Gminy w Kaliszu Pomorskim i nauczycieli ZSP w Kaliszu Pomorskim.

 

Paweł Łuczko