- Magia Świąt
Magia Świąt
poniedziałek, 18 grudzień 2017
Dnia 13 grudnia 2017 r. troje nauczycieli – pedagog szkolny Anna Józiak, opiekun Samorządu Uczniowskiego i wychowawca klasy wojskowej Karol Kalina oraz wychowawca klasy wojskowej Sebastian Stateczny wraz z czwórką uczniów – Oliwią Kanabaj, Nikolą Czyżak, Aleksandrem Bołociuchem i Kacprem Bublem wybrali się, aby obdarować świątecznymi podarunkami potrzebujące rodziny.

Dzięki współpracy z panią Haliną Samek oraz ze Strażą Miejską w Kaliszu Pomorskim wybraliśmy się do Dębska, Bralina, by na samym końcu wręczyć paczki w Kaliszu Pomorskim. W każdej z tych miejscowości zostawiliśmy po sobie radość i nadzieję, że życie przynosić będzie jedynie dobre chwile. Ze wzruszeniem patrzyliśmy jak osoby obdarowywane, były mile zaskoczone i bardzo zadowolone, że jeszcze jest ktoś, kto o nich pamięta. Grudzień to wyjątkowy miesiąc, w którym spełniają się najskrytsze marzenia!

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!


Oliwia Kanabaj, Nikola Czyżak