- Jarmark Świąteczny
Jarmark Świąteczny
poniedziałek, 01 styczeń 2018
W dniu 14 grudnia 2017r. klasa 2d wraz z grupą medyczną Medical Team Kalisz Pomorski zorganizowała w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim Jarmark Świąteczny, podczas którego zbierano pieniądze na cele charytatywne. W czasie trwania Jarmarku można było kupić świąteczne upominki, choinki, wieńce, bombki, skrzaty, czy bałwanki, a nawet renifera! Oprócz zakupu własnoręcznie wykonanych przez uczniów, rodziców i ich bliskich pamiątek, można było również poćwiczyć resuscytację krążeniowo-oddechową na manekinach. Ćwiczenie prowadziła grupa medyczna Medical Team.

Serdecznie dziękujemy z wsparcie dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Kaliszu Pomorskim, młodzieży i nauczycielom z ZSP w Kaliszu Pomorskim, a rodzicom i bliskim klasy 2d (policyjno-prawnej) za pomoc i wsparcie w organizacji Jarmarku Świątecznego.


Karol Kalina