- WICEMISTRZYNIE WOJEWÓDZTWA W UNIHOKEJU
WICEMISTRZYNIE WOJEWÓDZTWA W UNIHOKEJU
wtorek, 02 styczeń 2018
W dniu 29 grudnia 2017 r. w Hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu w Mrzeżynie odbył się finał Wojewódzkiej Licealiadyw Unihokeju Dziewcząt. W zawodach wzięła udział reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim, która zdobyła wicemistrzostwo województwa.Opiekunem i trenerem drużyny była nauczycielka wychowania fizycznego Renata Effenberg – Nawrot.

W turnieju uczestniczyło dziewięć zespołów: VI LO z Koszalinaa, I LO z Kołobrzegu, II LO ze Szczecina, ZS nr 2 z Pyrzyc, ZS nr 1 z Goleniowa, I LO z Koszalina, ZSR ze Świdwina, ZSP z Trzebiatowa i ZSP w Kaliszu Pomorskim. Rywalizacja była bardzo zacięta, a mecze rozgrywane były na wysokim poziomie. Nasze zawodniczki wygrały większość spotkań, przegrały tylko z ZSP z Trzebiatowa, zajmując po raz kolejny drugie miejsce w województwie zachodniopomorskim.

Szkołę z sukcesem reprezentowały: Aleksandra Barankiewicz, Celestyna Czerepaniak, Michalina Kędzierska, Weronika Kowalczyk, Julia Majewska, Ilona Barankiewicz, Martyna Czerepaniak. Gratulujemy kaliskim Licealistkom sukcesu i życzymy zwycięstw w kolejnych meczach.


Renata Effenberg-Nawrot