- Połowinki w kaliskim Liceum
Połowinki w kaliskim Liceum
wtorek, 09 styczeń 2018
W dniu 5 stycznia 2018r. ponad stu uczniów kaliskiego Liceum wraz z wychowawcami, przedstawicielami rodziców oraz Dyrektorem i Zastępcą Dyrektora szkoły wzięło udział w połowinkach klas drugich w Sali Biesiadnej w Pomierzynie. Zabawę rozpoczęły podziękowania dla organizatorów połowinek – uczniów, rodziców i wychowawców – klasy 2a, Mirosławy Kacperskiej, klasy 2b, Zyty Bogacz, klasy 2c, Sebastiana Statecznego oraz klasy 2d, Karola Kaliny. Kilka słów do uczestników skierował Dyrektor ZSP w Kaliszu Pomorskim Maciej Rydzewski, życząc wszystkim udanej zabawy, przypominając o wejściu w dorosłość, odpowiedzialności oraz zbliżającej się w przyszłym roku maturze.

Zabawa połowinkowa była bardzo udana. Parkiet szybko się zapełnił tańczącą młodzieżą. Przez ponad sześć godzin uczniowie bawili się wrytm muzyki prezentowanej przez didżeja. Wielu uczestników piątkowych połowinek nie może się doczekać przyszłorocznej studniówki.

Szczególne podziękowania kierujemy do wychowawców i rodziców uczniów klas drugich, którzy poświęcili na przygotowania i udział w połowinkach swój cenny czas. Nasz wspólny wysiłek zaowocował bardzo udaną imprezą.


Karol Kalina