- MEDICAL TEAM NA TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ LIGII ŻAKÓW W KALISZU POMORSKIM
MEDICAL TEAM NA TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ LIGII ŻAKÓW W KALISZU POMORSKIM
środa, 07 luty 2018
W dniu 3 lutego 2018 r. na hali widowiskowo-sportowej w Kaliszu Pomorskim został przeprowadzony turniej piłki nożnej Ligii Żaków w grupie drawskiej. Zawody zabezpieczała kaliska grupa medyczna Medical Team Kalisz Pomorski, złożona z kaliskich Licealistów pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego i instruktora ratownictwa medycznego Karola Kaliny.

Za bezpieczeństwo i sprawne działanie w udzielaniu pierwszej pomocy kontuzjowanym młodym piłkarzom odpowiadała Natalia Kopczyk. Poza opatrywaniem urazów - stłuczeń kolan, kostek, a także brzucha i głowy, Natalia prowadziłaszkolenie prawidłowego wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Dziękujemy Panu Zbigniewowi Witkowi za zaproszenie do zabezpieczenia imprezy. Już niedługo, bo 10 lutego 2018r. będziemy ponownie gościć na hali widowiskowo-sportowej w Kaliszu Pomorskim podczas kolejnego turnieju piłki nożnej.


Karol Kalina