- WICEMIS JEZIORA TAJEMNIC
WICEMIS JEZIORA TAJEMNIC
wtorek, 20 luty 2018
W dniu 14 lutego 2018 r. rozstrzygnął się konkurs zorganizowany w ramach akcji eksploracyjno – historycznej Jezioro Tajemnic, prowadzonej przez Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim, w którym została wyłoniona DZIEWCZYNA JEZIORA TAJEMNIC. W konkursie wzięło udział 10 dziewcząt z powiatu drawskiego, a wśród nich uczennice kaliskiego Liceum.

W czasie trwania konkursu można było głosować na kandydatki przez internet. Ostateczny rezultat mogliśmy poznać w Walentynki. Okazało się, że Olivia Prażychz klasy trzeciej o profilu wojskowym zajęła 2 miejsce i tym samym została I wicemiss Jeziora Tajemnic.W nagrodę podczas III Konferencji popularnonaukowej „Jezioro Tajemnic”, która odbyła się 17 lutego 2018r. w Czaplinku, Olivia z rąk Starosty Drawskiego Stanisława Kuczyńskiego otrzymała dyplom oraz upominki związane z akcją eksploracyjno- historyczną.

Naszej uczennicy serdecznie gratulujemy zajętego miejsca oraz tytułu i życzymy dalszych sukcesów.


Karol Kalina