- Mistrzostwa Powiatu Drawskiego w Piłce Siatkowej
Mistrzostwa Powiatu Drawskiego w Piłce Siatkowej
środa, 14 marzec 2018
Dnia 6 marca 2018 r. w ZSP w Drawsku Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Drawskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Do turnieju zgłosiły się drużyny: ZSP Czaplinek, ZSP Złocieniec, ZSP Drawsko Pomorskie i ZSP w Kalisz Pomorski. Rozgrywane były mecze systemem ,,każdy z każdym”.

Drużyna kaliskich Licealistek zagrała bardzo dobrze pokonując drużynę z Drawska Pomorskiego 2:0 i drużynę z Czaplinka 2:0. Niewiele zabrakło w pokonaniu drużyny ze Złocieńca, ponieważ przegrały niewielką ilością punktów 13:15, 12:15. Ostatecznie dziewczęta zajęły II miejsce w Powiecie Drawskim. Drużyna chłopców rozegrała dobre mecze i pomimo, że nie pokonali drużyny z Drawska Pomorskiego i Czaplinka zajęli ostatecznie III miejsce w Powiecie Drawskim.

Godnie reprezentowały naszą szkołę: Daria Błądek, Klaudia Gabrysiak, Klaudia Bujkiewicz, Zofia Hurka, Patrycja Rzeszuto, Julia Sikora, Natalia Mrozik, Jolanta Miry, Dominika Sosnowska oraz drużyna chłopców: Jakub Czerniak, Krzysztof Czujko, Hubert Zaorski, Maciej Rdzanek, Kacper Bubel, Szymon Hańczak, Tomasz Durmiński, Szymon Dziadek.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodniczkom i zawodnikom. Czekamy na dalsze sukcesy.

Trenerem drużyny chłopców była Renata Effenberg-Nawrot, a drużyny chłopców Sebastian Stateczny.


Renata Effenberg-Nawrot, Sebastian Stateczny