- MISTRZYNIE I MISTRZOWIE POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ
MISTRZYNIE I MISTRZOWIE POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ
poniedziałek, 19 marzec 2018
Dnia 13 marca 2018 r. w hali ZSP Złocieniec odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Ramach Wojewódzkiej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopcówz udziałem reprezentacji z powiatu drawskiego. W zawodach wzięły udział dwie drużyny z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim trenowane przez Renatę Effenberg – Nawrot.

Zawodniczki Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim nie dały szans rywalkom wygrywając wszystkie mecze. Pokonały drużynę ZSP Drawsko Pomorskie 12:2 i drużynę ZSP Złocieniec 7:2. Tym samym po raz kolejny obroniły tytuł Mistrzyń Powiatui będą reprezentować powiat drawski w zawodach regionalnych w Szczecinie.

Mistrzyniami powiatu drawskiego zostały: Zofia Hurka, Angelika Maciąg, Karolina Hofman, Klaudia Bujkiewicz, Paulina Ławniczak, Weronika Abraś, Karolina Gierzkiewicz, Karolina Józków, Zuzanna Mieszkowska.

Drużyna chłopców pokonała zespół ZSP Złocieniec 16:2 i zespół ZSP Drawsko Pom. 10:7 również zdobywając Mistrzostwo Powiatu. Drużyna chłopców, podobnie jak zespół dziewcząt będzie reprezentować nasz powiat na zawodach regionalnych w Szczecinie.

Mistrzami powiatu drawskiego zostali: Oskar Gonciarz, Kacper Banaszak, Szymon Hańczak, Wojciech Flantowicz, Remigiusz Strauchmann, Maciej Kacperski, Michał Pieśkiewicz, Oskar Ziemnicki, Hubert Zaorski.

Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.


Renata Effenberg – Nawrot