- WICEMISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
WICEMISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
wtorek, 27 marzec 2018
Dnia 22 marca 2018 r. w Szczecinie odbyły się Zawody Regionalne w Ramach Wojewódzkiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców. Wzięli w nich udział kaliscy Licealiści pod opieką Renaty Effenberg – Nawrot, którzy po zaciętej walce zostali wicemistrzami zawodów.

Do Turnieju zakwalifikowali się mistrzowie sześciu powiatów. Mecze rozgrywane były na wysokim poziomie. Reprezentanci ZSP w Kaliszu Pomorskim zostali pokonani tylko przez gospodarzy turnieju i zajęli drugie miejsce. Wicemistrzami zostali : Oskar Gonciarz, Szymon Hańczak, Remigiusz Strauchman, Wojciech Flantowicz, Kacper Banaszak, Maciej Kacperski, Hubert Zaorski, Michał Pieśkiewicz, Oskar Ziemnicki.

Serdecznie gratulujęemy sukcesu.


Renata Effenberg-Nawrot