- DZIEWCZĘTA TUŻ ZA PODIUM W STARGARDZIE
DZIEWCZĘTA TUŻ ZA PODIUM W STARGARDZIE
piątek, 30 marzec 2018
Dnia 26 marca 2018 r. w Stargardzie odbyły się Zawody Regionalne w Ramach Wojewódzkiej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt z udziałem drużyny ZSP w Kaliszu Pomorskiem trenowanej przez Renatę Effenberg – Nawrot. Kaliskie licealistki zajęły tak nie lubiane przez sportowców IV miejsce.

Do turnieju zakwalifikowali się mistrzowie sześciu powiatów. Dziewczęta rozgrywały mecze na wysokim poziomie i walczyły o zdobycie jak największej ilości bramek. Nasze zawodniczki niestety przegrały jedną bramką z drużyną z Wałcza i trzema bramkami z drużyną ze Stargardu.

Kaliskie Liceum i powiat drawski godnie reprezentowały: Karolina Józków, Zofia Hurka, Paulina Ławniczak, Zuzanna Mieszkowska, Karolina Gierzkiewicz, Klaudia Bujkiewicz, Karolina Hofman i Angelika Maciąg.

Gratulujemy udanego występu i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach.


Renata Effenberg-Nawrot