- Międzyszkolny Turniej Piłki Ręcznej
Międzyszkolny Turniej Piłki Ręcznej
czwartek, 05 kwiecień 2018
Dnia 4 kwietnia 2018 r. już po raz drugi odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora ZSP w Kaliszu Pomorskim. Do turnieju zgłosiły się cztery drużyny. Mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym”. Zaangażowanie było ogromne. Zawodnicy walczyli o zwycięstwo do ostatniej minuty. Mecze rozgrywane były w sportowej atmosferze i z zasadami ,,fair play”.

Po bardzo zaciętych meczach i ogromnej determinacji pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna ,,WYWROTKI”, której kapitanem był Oskar Ziemnicki wraz z Angeliką Maciąg, Karoliną Hofman, Nikolą Kramm, Karoliną Józków, Michałem Pieśkiewiczem, Kacprem Banaszakiem, Bartoszem Banasiak.Drugie miejsce zajęła drużyna ,,WOJSKOWI” z kapitanem Hubertem Zaorskim, Maciejem Kacperskim, Szymonem Smusem, Jakubem Czerniakiem, Krzysztofem Czujko, Patrykiem Głaskiem, Dawidem Radyszem i Maciejem Rdzankiem.Trzecie miejsce zajęła drużyna ,,WOJTYLAKI” , której kapitanem był Oskar Gonciarz z Zofią Hurka, Pauliną Ławniczak, Zuzanną Mieszkowską, Szymonem Hańczakiem, Piotrem Dziermanko, Nikodemem Dziermańskim, Wojciechem Flantowiczem. Miejsce tuż za podium wywalczyła drużyna ,,GANG ULANYCH”, której kapitanem był Damian Jackowiak z Wojciechem Fedorowiczem, Kacprem Kłosowiakiem, Łukaszem Szczygielskim, Piotrem Woźniakiem, Konradem Wiśniewskim, Robertem Gmurowskim i Bartoszem Staruch.

Uczestnicy turnieju otrzymali Puchar Dyrektora ZSP w Kaliszu Pomorskim, dyplom, smycze i długopisy z logo gminy Kalisz Pomorski oraz pamiątkowe medale.

Wszystkim uczestnikom turnieju składamy gratulacje za sportową rywalizację. Dziękujemy pani Renacie Effenberg-Nawrot za przygotowanie i przeprowadzenie zawodów oraz dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Kaliszu Pomorskim Beacie Pierzgalskiej za użyczenie hali sportowej.


Renata Effenberg – Nawrot, Maciej Rydzewski