- Medical Team szkoli dzieci z Ośrodka wychowawczego w Niemieńsku
Medical Team szkoli dzieci z Ośrodka wychowawczego w Niemieńsku
piątek, 13 kwiecień 2018
Dnia 10 kwietnia 2018 r. odbyło się szkolenie dla dzieci i młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Niemieńsku. Atmosfera niesamowita, zaangażowanie dzieci jeszcze większe. Wspólnie mogliśmy przećwiczyć pozycję boczną bezpieczną, resuscytację krążeniowo-oddechową, złamania, rany i krwotoki, epilepsję oraz zadławienia. Na sam koniec krótkie odpytanie z tego co się nauczyliśmy i tutaj szok... Dzieciaki wykazały się dobrą pamięcią z przeprowadzonego szkolenia!!!!

Dziękujemy Pani Dyrektor Agnieszce Korzeniewskiej za zaproszenie oraz Panu Adamowi Zareckiemu.

Serdeczne podziękowania należą się również naszym trzem ratowniczkom Karolinie Hofman, Klaudii Wydrzyńskiej i Arlecie Janeczek, które świetnie poradziły sobie samodzielnie prowadząc szkolenie.