- Dzień Otwarty Starostwa w Drawsku Pomorskim
Dzień Otwarty Starostwa w Drawsku Pomorskim
czwartek, 31 maj 2018
W czwartek, 24 maja 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu pomorskim, a wśród nich reprezentantka grupy Medical Team z naszej szkoły, wraz z opiekunem Pawłem Łuczko, reprezentowali kaliskie Liceum podczas Dnia Otwartego Starostwa w Drawsku Pomorskim.

Owocowy kompot i ciasto przygotowane przez szkolną kuchnię cieszyły się w ten gorący dzień dużym uznaniem i popularnością, podobnie jak przygotowane przez uczniów pokazy reanimacji i makijażu medycznego. Goście odwiedzający nasze stoisko, mogli też zmierzyć się z własnymi siłami, uderzając w zestaw treningowy. Uczniowie rozdawali zwiedzającym materiały reklamowe szkoły. Nasze stoisko odwiedził również gospodarz Dnia Otwartego, Starosta Drawski Stanisław Kuczyński.

Świętowanie Dnia Otwartego Starostwa w Drawsku Pomorskim stało się już tradycją, podobnie, jak udział ZSP w Kaliszu Pomorskim w tej imprezie, połączonej z Dniem Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.


Paweł Łuczko