- Turnieje sportowe w ramach projektu MŁODZIEŻOWE DNI SPORTU
Turnieje sportowe w ramach projektu MŁODZIEŻOWE DNI SPORTU
wtorek, 12 czerwiec 2018
Dnia 24 maja 2018 r. na obiektach sportowych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim zorganizowano dwa turnieje – piłki siatkowej dziewcząt oraz piłki nożnej chłopców w ramach projektu MŁODZIEŻOWE DNI SPORTU, realizowanego przez szkołę we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Wałczu, koordynującą działania.

Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie obydwu turniejów był nauczyciel wychowania fizycznego Karol Kalina.

Podczas trwających równolegle dwóch turniejów, w zawodach wzięło udział ponad 70 uczennic i uczenniów z ZSP w Kaliszu Pomorskim. Dla zwycięskich drużyn, które zajęły miejsca na podium przygotowano pamiątkowe medale ufundowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Oprócz tego każdy z uczestników otrzymał słodki poczęstunek.

Najlepsi zawodnicy wybrani przez nauczycieli wychowania fizycznego Renatę Effenberg-Nawrot oraz Karola Kalinę 5 czerwca 2018 r. wezmą udział w rozgrywkach finałowych przewidzianych w projekcie, które odbędą się na obiektach sportowych PWSZ Wałcz.

Naszym zawodniczkom i zawodnikom życzymy zwycięstwa lub co najmniej podium w Wałczu!


Karol Kalina