- Charytatywny kiermasz ciast
Charytatywny kiermasz ciast
wtorek, 13 listopada 2018
W dniach od 5 do 9 listopada 2018r., uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim pod opieką pedagoga Anny Józiak prowadzili charytatywny kiermasz ciast.
Celem akcji była zbiórka pieniędzy na pomoc małej Gabrysi, pilnie potrzebującej leczenia za granicą. Wszystkie wypieki, przyniesione na kiermasz przygotowywali uczniowie i rodzice. Każdego dnia odbywała się sprzedaż słodkości.
Podjęta przez nas wspólna inicjatywa pomocy Gabrysi, została zakończona SUKCESEM! Przez pięć dni w ZSP w Kaliszu Pomorskim zebraliśmy 3932,68 zł i 20 centów! Pieniądze trafią do rodziców dziewczynki i zostaną przeznaczone na jej leczenie.
Dziękujemy tym, którzy pomogli nam przy organizacji i przeprowadzeniu inicjatywy, wszystkim wolontariuszom, pracownikom szkoły, rodzicom, wszystkim osobom, za wrażliwość, empatię, serce i chęć niesienia pomocy Gabrysi. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, doceniamy każdy wkład, każdą złotówkę i każde dobre słowo.

Dziękujemy, że możemy na Was liczyć!

Anna Józiak