- V Ogólnopolskie Mistrzostwa Klas Mundurowych na Poligonie Drawskim
V Ogólnopolskie Mistrzostwa Klas Mundurowych na Poligonie Drawskim
piątek, 06 grudnia 2019
Przesunięcie terminu V Ogólnopolskich Mistrzostw Klas Mundurowych na poligonie drawskim!


Szanowni Państwo

Komitet Organizacyjny V Ogólnopolskich Mistrzostw Klas Mundurowych na poligonie drawskim zawiadamia, że w związku z działaniami i decyzjami rządu oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego zmierzającymi do zahamowania rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce został przesunięty termin zawodów z 30.03-2.04.2020r. na jesień (wrzesień/październik) 2020r.
O dokładnym terminie rozegrania mistrzostw powiadomimy Państwa niezwłocznie, kiedy zostanie ustalony w porozumieniu z Komendantem CSWL Drawsko.

Jednocześnie informuję, że regulamin zawodów nie ulega zmianie z wyjątkiem harmonogramu. Nie ulega zmianie także lista drużyn zgłoszonych do mistrzostw oraz lista sponsorów i patronów.V Ogólnopolskie Mistrzostwa Klas Mundurowych na Poligonie Drawskim


DO POBRANIA:


REGULAMIN MISTRZOSTW 2020

Załącznik nr 1 - opis konkurencji - pętla taktyczna

Załącznik nr 2 - przebieg konkurencji - strzelanie

Oświadczenie rodzica

Karta zgłoszenia pdf

Karta zgłoszenia docZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK'u