- Jak co roku graliśmy w WOŚP
Jak co roku graliśmy w WOŚP
wtorek, 22 stycznia 2019
Dnia 13 stycznia 2019r. wolontariusze z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim, jak co roku, włączyli się w 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Opiekunami grupy były nauczycielki kaliskiego liceum i technikum: Zyta Bogacz, Renata Effenberg-Nawrot, Anna Józiak. Grupy wspierał i pomagał im Paweł Łuczko.
Tym razem zbieraliśmy pieniądze dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Pomimo deszczowej pogody uczniowie z ogromnym zaangażowaniem i chęcią niesienia pomocy innym zbierali pieniądze do puszek.
Dla ludzi o wielkich sercach, wolontariuszy biorących udział w 27 Finale WOŚP, którzy potrafili otworzyć się na potrzeby innych, składamy wyrazy ogromnego szacunku. Do tych osób należą: Szymon Andrzejczak, Hubert Przybylski, Błażej Orłowski, Aleksandra Dębińska, Kacper Bubel, Łukasz Szczygielski, Marcin Krohn, Klaudia Worach, Adam Maślak, Nikolas Richter, Jakub Jakim, Michał Tylek, Basia Paś, Maciej Kisała, Patrycja Bałunda, Wiktoria Spieler (wokalistka grupy teatralnej „Klepsydra”).

Za okazaną pomoc, hojność i wsparcie bardzo dziękujemy!

(ZSP)