- WARSZTATY FOTOGRAFICZNE KOŁA POZYTYW
WARSZTATY FOTOGRAFICZNE KOŁA POZYTYW
piątek, 08 marzec 2019
W czwartkowe popołudnia młodzież z ZSP w Kaliszu Pomorskim zainteresowana fotografią spotyka się na zajęciach Koła Fotograficznego "Pozytyw". Fotografia portretowa i artystyczna, to tematyka znana i od dawna doskonalona przez uczniów pod kierunkiem nauczyciela geografii i pasjonata fotografii Pawła Łuczko.
Czwartek 7 marca był dniem, w którym młodzież horyzonty fotografii poszerzyła o tajniki i techniki wykonywania zdjęć portretowych oraz fotografii zwierząt. W zakamarki tej pięknej i trudnej sztuki wprowadził członków koła pan Grzegorz Wawrzyniak - fotograf specjalizujący się m.in. w fotografii dzikich zwierząt i skoków konnych. Tematyka fotografii jest bardzo szeroka, a różnorodność metod i zastosowanie sprzętu przedstawionego przez pana Grzegorza, to ocean możliwości i źródło inspiracji dla uczniów.
Dziękujemy panu Grzegorzowi za urozmaicenie zajęć i poświęcony czas. Pan Grzegorz Wawrzyniak przyjechał specjalnie na to spotkanie, na zaproszenie Pawła Łuczko.

(ZSP)