- Druga książka absolwentki kaliskiego Liceum
Druga książka absolwentki kaliskiego Liceum
wtorek, 29 września 2020

Właśnie ukazała się druga książka w dorobku Pauliny Wiśniewskiej pt. „Kiedy jak nie dziś”, będąca pierwszym tomem zapowiedzianej, autorskiej serii „Cztery Pory Uczuć”.
Bohaterką powieści jest Klara, która wyjeżdża na wakacje do taty chcąc odpocząć po ciężkim roku nauki na studiach. Tymczasem los szykuje dla niej lato pełne niespodzianek, nie tylko tych z gatunku przyjemnych. Są tu zatem obok wątków przyjemnych i łatwych także te trudniejsze i poważne: zdrada, choroba, śmierć. Każda z ukazanych postaci zmaga się z własnymi problemami, lękami i decyzjami. Podjęcie tej właściwej, jak w realnym życiu, nigdy nie jest proste. Przesłaniem powieści jest bezcenna w międzyludzkich relacjach rola wybaczenia (stąd tytuł: „Kiedy jak nie dziś”), na które czasami może być jednak już za późno…
Książkę można nabyć pod linkiem: https://www.empik.com/kiedy-jak-nie-dzis-wisniewska-paulina,p1245954875,ksiazka-p