- Wręczenie stypendiów Burmistrza Kalisza Pomorskiego
Wręczenie stypendiów Burmistrza Kalisza Pomorskiego
piątek, 02 października 2020
We wtorkowe popołudnie 29 września 2020r. w auli Zespołu Szkół w Kaliszu Pomorskim odbyło się wręczenie stypendiów Burmistrza Kalisza Pomorskiego uczniom liceum i technikum informatycznego, którzy w minionym roku szkolnym wyróżnili się sukcesami w konkursach interdyscyplinarnych i przedmiotowych oraz zawodach sportowych.
W uroczystości udział wzięli nagrodzeni uczniowie wraz z rodzicami, Burmistrz Kalisza Pomorskiego Janusz Garbacz i Dyrektor szkoły Maciej Rydzewski. Dyrektor podziękował w imieniu młodzieży Burmistrzowi za włączenie wszystkich uzdolnionych uczniów z kaliskiego liceum i technikum do programu pomocy stypendialnej niezależnie od miejsca zamieszkania oraz za docenienie sukcesów i pracy stypendystów. Burmistrz pogratulował uczniom talentów i wytrwałości w dążeniu do celu.
Następnie wyróżnieni uczniowie odebrali stypendia z rąk Burmistrza Kalisza Pomorskiego oraz Dyrektora ZS w Kaliszu Pomorskim, który podziękował także rodzicom za przybycie na uroczystości i pogratulował uzdolnionych dzieci.
Stypendium Burmistrza Kalisza Pomorskiego za rok szkolny 2019/2020 wyróżnieni zostali: uczennice i uczniowie liceum: Amelia Ciosmak, Adriana Cybulska, Paulina Klimczak, Zuzanna Kowalczyk, Aleksandra Mickun, Zofia Stąporek, Patrycja Zydr, Dariusz Guz, Maciej Kisała, Konrad Nowak oraz uczennica i uczniowie technikum informatycznego: Michalina Romanowska, Adrian Narowski i Wojciech Pindor.

Maciej Rydzewski