- OGÓLNOPOLSKI KONKURS: "POKAŻ NAM JĘZYK"
OGÓLNOPOLSKI KONKURS: "POKAŻ NAM JĘZYK"
poniedziałek, 16 marca 2015

Kolejny raz szczególnie uzdolnieni językowo uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursach językowych organizowanych przez Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu. Jest to już XV jubileuszowa edycja konkursu pod przewodnim tematem Jak zbudować własną markę?
Etap szkolny zgromadził 18 932 uczniów z 543 szkół w Polsce.
Do I etapu przystąpiło z naszej szkoły 30 uczniów w kategorii język angielski/język niemiecki. Eliminacje przeprowadzone zostały internetowo, każdy z uczestników po zalogowaniu rozwiązywał swój test i za chwilę po skończeniu informowany był o wyniku.
Do II etapu wojewódzkiego, który odbywa się 26 marca 2015r. w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecnie zakwalifikowali się następujący uczniowie:
- j. angielski:

• Adrianna Siodłowska
• Mateusz Tworek
• Maria Kurylczyk
• Kinga Maćkowiak
• Hanna Śliwiak

-j. niemiecki:

• Martyna Gabrych
• Karolina Rogala
• Marta Stympin
• Dominika Malinowska
• Karol Drewke

Warto zaznaczyć, że wszyscy zakwalifikowani uczniowie uczestniczą w zajęciach projektowych i przystępują do egzaminu językowego – certyfikatów językowych poziomu B1, B2. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

M. Kacperska/J. Boniecka