- VI Targi Pracy i Edukacji
VI Targi Pracy i Edukacji
piątek, 20 marca 2015
18 marca 2015 r. uczestniczyliśmy w szóstej edycji Targów Pracy i Edukacji w Drawsku Pomorskim "Już dziś zaczynam odnosić sukces i realizować własne cele i marzenia". Stoisku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim przygotowane zostało w charakterze militarnym.
Uczniowie, którzy reprezentowali naszą szkołę w mundurach wojskowych i policyjnych oddziałów antyterrorystycznych przykuli uwagę wielu osób, odwiedzających targi. Obecność licznej grupy z pierwszej klasy policyjnej nie pozostawała także bez echa. Była to świetna okazja do zapoznania się z ofertami innych szkół i uczelni wyższych, oraz z ofertami wielu pracodawców.
Spotkania i rozmowy z uczniami Gimnazjum w Drawsku Pomorskim stały się okazją do poznania oczekiwań młodszych kolegów i koleżanek dotyczących trudnych wyborów kolejnego etapy edukacji. Kilkunastu naszych uczniów wzięło udział w warsztatach "Planowanie kariery - badanie predyspozycji zawodowych", które organizatorzy zapewnili uczestnikom targów.
Spotkania i rozmowy z uczniami Gimnazjum w Drawsku Pomorskim stały się okazją do poznania oczekiwań młodszych kolegów i koleżanek dotyczących trudnych wyborów kolejnego etapy edukacji. Kilkunastu naszych uczniów wzięło udział w warsztatach "Planowanie kariery - badanie predyspozycji zawodowych", które organizatorzy zapewnili uczestnikom targów.

Paweł Łuczko