- Sukcesy uczniów w jubileuszowym konkursie  Pokaż nam język
Sukcesy uczniów w jubileuszowym konkursie  Pokaż nam język
środa, 01 kwietnia 2015
Najlepsi językowcy z naszej szkoły brali udział w XV edycji konkursu organizowanego przez WSB w Szczecinie. Jest to największy w Polsce konkurs lingwistyczny pod względem liczby uczestników i szkół biorących w nim udział. Uczniowie zmierzyli się w II finałowym etapie z najlepszymi rówieśnikami, natomiast wybitni przeszli do etapu III – debaty ustnej . Wśród nich nasza MARTYNA GABRYCH , która zajęła ostatecznie II miejsce. Swoim wystąpieniem potwierdziła swoje mistrzostwo: podziwialiśmy jej umiejętności językowe, wiedzę, elokwencję i bystrość umysłu. Warto wspomnieć, że Karolina Rogala uplasowała się na V miejscu.
Wszyscy nasi uczestnicy zajęli czołowe miejsca i mogą być dumni ze swoich umiejętności w zacnym gronie. Konkurs uświetniony był zajęciami – warsztatami , w których uczniowie rozpoznawali swoje talenty i zastanawiali się , jak zbudować swoją markę, co było hasłem naczelnym konkursu. Sponsorzy konkursu, miedzy innymi : Wydawnictwo Klett – największe i najbardziej cenione wydawnictwo edukacyjne w Europie, oraz Super Memo World – wydawnictwo językowe , WSB w Szczecinie byli fundatorami licznych nagród : kursy internetowe do nauki językow obcych, słowniki językowe, bony na książki do Empiku.
Organizatorzy zadbali o miłe warunki i poczęstunek dla wszystkich uczestników.
Mirosława Kacperska