- "Moja kariera - moja przysz這嗆"
"Moja kariera - moja przysz這嗆"
poniedzia貫k, 27 kwietnia 2015
Dnia 21 kwietnia 2015 roku w Zespole Szk馧 Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim odby造 si warsztaty informacyjno - edukacyjne w ramach programu „Moja kariera - moja przysz這嗆”. Zaj璚ia prowadzi豉 Teresa Janiszak, doradca zawodowy z Powiatowego Urz璠u Pracy w Drawsku Pomorskim i Monika Wytracz, psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Drawsku Pomorskim. Patronat honorowy obj掖 Starosta Drawski Stanis豉w Kuczy雟ki.
Celem warsztat闚 by這:
• propagowanie 鈍iadomego, indywidualnego wyboru szko造, 軼ie磬i kariery zawodowej, rozwoju zawodowego
• zapoznanie z dynamik zmian zachodz帷ych na rynku pracy
• wymaganiami wobec kandydat闚 - umiej皻no軼i kwalifikacje
• wskazanie 廝鏚e informacji o kszta販eniu, zawodach
• u鈍iadomienie m這demu cz這wiekowi sensu podejmowania odpowiedzialnych decyzji zawodowych (szko豉, praca), kt鏎e odpowiednio motywowane i wspierane mog sta si jego dojrza造m sukcesem.

Zaj璚ia zawodoznawcze w ramach realizowanego programu spotka造 si z bardzo du篡m zainteresowaniem uczni闚. Czas przeznaczony na spotkanie by bardzo efektywnie wykorzystany. M這dzie ch皻nie opowiada豉 o swoich planach i zamierzeniach na przysz這嗆 i tak samo ch皻nie rozwi您ywa豉 test.
Anna J霩iak