- Rozpoczęcie roku szkolnego
Rozpoczęcie roku szkolnego
poniedziałek, 01 wrzesień 2014
1 września 2014 o godzinie 9.00 na szkolnym dziedzińcu uroczyście rozpoczął się nowy rok szkolny 2014/2015. Przybyłych gości, pracowników szkoły, rodziców i uczniów LO w Kaliszu Pomorskim przywitał Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Michał Banaszak oraz jego zastępczyni Klaudia Maziarz.
Po odśpiewaniu hymnu głos zabrała Pani dyrektor Joanna Kulesza, która w ciepłych słowach skierowanych do uczniów zachęcała do angażowania się w życie szkoły i korzystania z jak największej liczby zajęć rozwijających pasje młodych ludzi.
Pogoda pochmurna, jednak to nie przeszkodziło uczniom w radosnych nastrojach udać się do klas na spotkanie ze swoimi wychowawcami, podczas których nastąpiło tradycyjne rozdanie dokumentów, planów i wytycznych na rozpoczęty rok szkolnym.