- WIGILIA W INTERNACIE KALISKIEGO LICEUM
WIGILIA W INTERNACIE KALISKIEGO LICEUM
wtorek, 27 grudnia 2016
W dniu 20.12.2016r. na w budynku kaliskiego Liceum oraz na stołówce miała miejsce wigilia dla uczniów mieszkających w internacie i ich wychowawców. W uroczystości uczestniczył Etatowy Członek Zarządu Powiatu Drawskiego pan Janusz Garbacz, dyrektor szkoły pan Maciej Rydzewski, zastępca dyrektora pani Katarzyna Witek oraz w roli gospodarza, kierownik internatu pani Jadwiga Czerniga.
Wigilia w internacie to coroczna uroczystość integrująca społeczność uczniów i nauczycieli, dająca okazję do spotkania w rodzinnej atmosferze, wspólnego śpiewania kolęd i życzeń. Tym razem w wigilii uczestniczyła rekordowa liczba 170 osób. Mimo tego dzięki zaangażowaniu pani kierownik, wychowawców i uczniów oraz obsługi kuchni uroczystość została perfekcyjnie przygotowana i wszyscy uczestnicy zadowoleni i z prezentami wrócili do domów, a młodzież mieszkająca w internacie do swojego drugiego domu w Kaliszu Pomorskim.

Maciej Rydzewski