- TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ Z OKAZJI DNIA DZIECKA
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ Z OKAZJI DNIA DZIECKA
wtorek, 06 czerwiec 2017
Dnia 02.06.2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim odbył się Szkolny turniej piłki nożnej z okazji dnia dziecka. Głównym inicjatorem zorganizowania turnieju była młodzież z klasy Id, której wychowawcą jest Karol Kalina.
Nie zabrakło humoru oraz rywalizacji. W całym turnieju wzięło udział około 50 osób, co świadczy o tym, że turniej cieszył się duża popularnością ze strony zawodników, jak i kibiców, którzy zjawili się licznie na trybunach licealnego orlika. Poza zespołami młodzieżowymi można było zobaczyć również zespół nauczycieli w składzie: Karol Kalina (kapitan/sędzia turnieju), Zyta Bogacz, Wojciech Sztobryń, Artur Sydlewski, ks. Piotr Śmiechura, Konrad Chwastek.
Po ciekawej grze ze strony drużyny nauczycieli, zespół Belfrów zajął ostatecznie 4 miejsce w turnieju urywając, niektórym drużynom punkty i szanse na dobre miejsce. Walka o pierwszą lokatę toczyła się pomiędzy dwoma zespołami do ostatniej kolejki, w której ostatecznie zwyciężyła drużyna Spartan w składzie: Bartosz Staruch, Dominik Groblica, Kacper Derewońko, Kacper Banaszak, Oskar Ziemnicki, Arkadiusz Antosiak, Hubert Marek, Daniel Morcinek i Konrad Preis.
Zwycięzcą serdecznie gratulujemy wygranej, a innym zespołom za dobrą zabawę i ciekawe mecze. Do zobaczenia za rok!

Karol Kalina