- Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Plażowej w Szczecinie z sukcesami kaliskich drużyn.
Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Plażowej w Szczecinie z sukcesami kaliskich drużyn.
czwartek, 15 czerwiec 2017
W dniu 9 -11 czerwca 2017 r. w Szczecinie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Plażowej.W turnieju zagrały nasze zawodniczki i zawodnicy. Turniej ten cieszy się ogromną popularnością co sprawia, że w turnieju brało udział 56 zespołów. Nasi zawodnicy zagrali bardzo dobre mecze, a były one na bardzo wysokim poziomie. Drużyna dziewcząt zajęła XI miejsce a chłopcy zajęli wysokie V miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Piłce Ręcznej Plażowej w Szczecinie.
Drużyna dziewcząt zagrała dobre mecze debiutując na Mistrzostwach Polski w składzie: Zofia Hurka, Paulina Ławniczak, Angelika Maciąg, Zuzanna Mieszkowska, Klaudia Bujkiewicz. Skład drużyny, która po zaciętych meczach zajęła wysokie V miejsce : Eryk Poliński, Radosław Rembiałkowski, Wojciech Gławdel, Artur Majorczyk,Oskar Ziemnicki, Michał Pieśkiewicz, Hubert Zaorski.
Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników.

Trenerem obu drużyn jest Renata Effenberg - Nawrot