- MEDICAL TEAM na Festynie Parafialnym
MEDICAL TEAM na Festynie Parafialnym
niedziela, 24 wrzesień 2017
Dnia 23.09.2017 r. grupa medyczna MEDICAL TEAM z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim im. Pamięci Ofiar Terroryzmu 11 Września 2001 Roku brała udział w Festynie Parafialnym organizowanym przez Parafię w Kaliszu Pomorskim.
Nasz zespół miał za zadanie zabezpieczenie medyczne całego Festynu w razie potrzeby udzielenia pierwszej pomocy osobom uczestniczącym w zabawie. Oprócz tego udzielaliśmy cennych wskazówek co do prawidłowego wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej u osób dorosłych i dzieci. Odwiedzali nas zarówno dorośli, jak i dzieci, którzy chętnie uczestniczyli w naszym szkoleniu.
Cieszymy się niezmiernie, że wzięliśmy udział w Festynie Parafialnym dzięki zaproszeniu przez proboszcza kaliskiej parafii. To świadczy o tym, że jesteśmy coraz bardziej zauważani i doceniani za swoją pracę, jaką włożyliśmy przez 10 miesięcy istnienia naszej grupy. Za rok na pewno znów pojawimy się na festynie.


Karol Kalina