- Nocka integracyjna klasy pierwszej technikum informatycznego.
Nocka integracyjna klasy pierwszej technikum informatycznego.
niedziela, 15 październik 2017
W czwartek 5 października 2017 r. w ZSP w Kaliszu Pomorskim odbyła sie nocka integracyjna klasy 1ti. Zaplanowane były wcześniej warsztaty astronomiczne z nocną obserwacją nieba ale z uwagi na wysoki stopień zagrożenia pogodowego – silne wiatry i ulewę, byliśmy zmuszeni pozostać w szkole. Wraz z opiekunką - panią Katarzyną Witek, przygotowaliśmy na auli klimatyczne ognisko i zjedliśmy upieczone wcześniej kiełbaski. Po kolacji podzieliliśmy się na cztery drużyny i rozpoczęliśmy astronomiczno-logiczną rywalizację. Podczas rożnego rodzaju zabaw, mogliśmy się lepiej poznać.
Przed północą na sali gimnastycznej rozegraliśmy mecze koszykówki i siatkówki. Po sportowych rozgrywkach, prawie do białego rana, oglądaliśmy filmy m.in.: „Anabell” i „Marsjanin”. Noc dla wszystkich była krótka i praktycznie bezsenna. Następnego dnia, po wspólnie przygotowanym śniadaniu, maszerowaliśmy po „orbicie” Jeziora Bobrowo Wielkie. Wszyscy byli zadowoleni i czekają na kolejne takie wydarzenia.

Podsumowaniem integracji było wręczenie dyplomu i drobnych upominków zwycięskiej drużynie „Gwiazd” w składzie: Paulina Polewczak, Michalina Romanowska, Kamila Sikora, Nikola Telatyńska i Jakub Łastówka – skomentowała Katarzyna Witek.

Paulina i Michalina