- Pracowity dzień MEDICAL TEAM KALISZ POMORSKI
Pracowity dzień MEDICAL TEAM KALISZ POMORSKI
piątek, 27 październik 2017
Wtorek 24 października 2017r. był pracowitym dniem dla MEDICAL TEAM, drużyny pierwszej pomocy działającej w ZSP w Kaliszu Pomorskim. Dzisiaj dwie młode ratowniczki Karolina Hofman i Klaudia Wydrzyńska zabezpieczały Powiatową Gimnazjadę piłki nożnej chłopców, były małe urazy, ale dziewczęta spisały się na medal, dzięki czemu zawodnicy przyjmowali kontuzje z uśmiechem na twarzy.
To jednak nie koniec, Instruktor Pierwszej Pomocy, a zarazem opiekun grupy medycznej MEDICAL TEAM pan Karol Kalina brał od rana udział w otwartych lekcjach na zaproszenie dyrekcji Zespołu Szkół w Złocieńcu przy ulicy Chopina, przygotowując młodzież do Powiatowej Olimpiady Pierwszej Pomocy, która odbędzie się 16 listopada 2017r. w ZSP w Kaliszu Pomorskim.
Dziękujemy wszystkim za zaufanie i korzystanie z naszej pomocy, to dla nas wyróżnienie i możliwość zdobycia doświadczenia w praktyce.
Zadanie zostało zrealizowane w ramach projektu pt. „Szkolenia w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej na terenie powiatu drawskiego” finansowanego przez Zarząd Powiatu Drawskiego.


Karol Kalina