- SUKCES W TURNIEJU STRZELECKIM
SUKCES W TURNIEJU STRZELECKIM
wtorek, 14 listopad 2017
W dniu 11 listopada 2017r. uczniowie ZSP w Kaliszu Pomorskim wzięli udział w IV Drawskim Turnieju Strzeleckim z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Organizatorem turnieju był Dowódca Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych, firma Hornet oraz Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim. Strzelanie odbywało się z broni pneumatycznej, a dla mieszkańców Drawska Pomorskiego zorganizowano pokaz sprzętu.
Do pokazu włączyła się również Grupa Rekonstrukcji Historycznej Monte Cassino oraz Wojskowy Klub Sportowy Poligon Drawski z pokazem broni kolekcjonerskiej. Zawodnik z kaliskiego Liceum Kacper Bubel po pierwszym etapie strzelań zajmował I miejsce z wynikiem 97 punktów na 100 możliwych. Ostatecznie Kacper zajął bardzo dobre IV miejsce, zbobywając nagrodę specjalną. Dziękujemy naszym zawodnikom za reprezentowanie szkoły na zawodach. Opiekunem grupy był Andrzej Kowalewski.


Andrzej Kowalewski
T6EBT-JQJXC-PHUEA-RFH3G