- Start
LOGINY i HASŁA do wyników matur
czwartek, 21 czerwiec 2018

Loginy i hasła do wyników matur.

BEZPIECZNE WAKACJE
czwartek, 21 czerwiec 2018
Patronat
poniedziałek, 18 czerwiec 2018


Z przyjemnością informujemy, że III Ogólnopolskie Mistrzostwa Klas Mundurowych na poligonie drawskim zostały objęte patronatem miesięcznika "Polska Zbrojna", wydawanego przez Wojskowy Instytut Wydawniczy.

WARSZTATY HISTORYCZNE W KALISZU POMORSKIM I SZCZECINIE
piątek, 15 czerwiec 2018
W dniu 13 czerwca 2018 r. młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim pod opieką dyrektora Maciej Rydzewskiego i pasjonata historii regionalnej Wiesława Piotrowskiego w ramach projektu „Kalisz Pomorski od przeszłości do teraźniejszości”, realizowanego przez Stowarzyszenie „Jesteśmy razem” wzięła udział w warsztatach historycznych, które odbyły się w izbie pamięci ZSP w Kaliszu Pomorskim, Muzeum Historii Szczecina oraz Centrum Dialogu Przełomy.

Czytaj całość...
Zmarł ks. Paweł Rusak
piątek, 15 czerwiec 2018
Szanowni Państwo, Absolwenci, Uczniowie. Z ogromnym żalem informujemy, że w dniu 13 czerwca 2018r. odszedł ksiądz Paweł Rusak (ur. 21.07.1971r. zm. 13.06.2018r.) nasz nieodżałowany przyjaciel, przewodnik duchowy, wychowawca, wspaniały organizator, pogodny życzliwy człowiek. W ostatnich dniach swojego życia był razem z nami. Modlił się odprawiając mszę w intencji naszej szkoły i całej społeczności.
Czytaj całość...
ZWYCIĘZCY XIV MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH FRANKOFILM
środa, 13 czerwiec 2018
W dniach 8-10 czerwca w Zielonej Górze odbyła się XIV edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych „FrankoFilm”. Hasłem konkursowym było w oryginale „La lumiѐre” (tłum. z języka francuskiego – „Światło”). Młodzież sama musiała wymyślić scenariusz, wyreżyserować, zmontować i oczywiście wystąpić w roli aktorów.

Czytaj całość...
70 - lecie kaliskiego Liceum i VI Zjazd Absolwentów
wtorek, 12 czerwiec 2018
Między 8 a 10 czerwca 2018 roku mury Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi i Technikum w Kaliszu Pomorskim odwiedziło bardzo wielu ważnych gości. A wszystko to za sprawą Jubileuszu 70 - lecia Liceum Ogólnokształcącego w Kaliszu Pomorskim.

Czytaj całość...
Lekcje szkolnej historii - spektakl Klepsydry
wtorek, 12 czerwiec 2018
Tegoroczny, już szósty z kolei spektakl plenerowy na rozpoczęcie sezonu letniego w wykonaniu licealnej grupy teatralnej „Klepsydra” miał miejsce 4 czerwca 2018 r. Przypomniał metody i treści nauczania jakie stosowano ponad pół wieku temu, czyli tuż po utworzeniu pierwszej w Kaliszu Pomorskim szkoły średniej obchodzącej właśnie jubileusz 70-lecia. Spektakl wyreżyserowała Joanna Mączkowska, scenariusz napisał Bogumił Kurylczyk.

Czytaj całość...
Wywiadówka profilaktyczna dla rodziców
wtorek, 12 czerwiec 2018
Dnia 25 maja 2018r, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorski, odbyła się wywiadówka profilaktyczna dla rodziców pod hasłem: ,,Jak budować swoje relacje z nastolatkiem?”.

Czytaj całość...
Wolontariusze w Niemieńsku
wtorek, 12 czerwiec 2018
W dniu 6 czerwca 2018 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Niemieńsku odbył się XVI Zamkowy Dzień Osób Niepełnosprawnych, pod hasłem ,,Śpiewać każdy może”. Jest to impreza o charakterze rekreacyjno – sportowo – integracyjnym, która swym zasięgiem obejmuje cały powiat choszczeński. Zamkowy Dzień Osób Niepełnosprawnych jest imprezą popularną, która każdego roku przyciąga zaprzyjaźnione placówki oraz licznych gości.

Czytaj całość...
Medical Team i Dzienny Dom Seniora+ nawiązują współpracę
wtorek, 12 czerwiec 2018
W dniu 6 czerwca 2018 r. kierowniczka Dziennego Domu Senior+ w Kaliszu Pomorskim Magdalena Bądźwol wraz z opiekunem grupy medycznej Medical Team ZSP Kalisz Pomorski Karolem Kaliną podpisali porozumienie o współpracy w ramach umowy partnerskiej.

Czytaj całość...
Turnieje sportowe w ramach projektu MŁODZIEŻOWE DNI SPORTU
wtorek, 12 czerwiec 2018
Dnia 24 maja 2018 r. na obiektach sportowych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim zorganizowano dwa turnieje – piłki siatkowej dziewcząt oraz piłki nożnej chłopców w ramach projektu MŁODZIEŻOWE DNI SPORTU, realizowanego przez szkołę we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Wałczu, koordynującą działania.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>